Vybavení naší svépomocné  dílny :

Ruční nářadí:

Ruční vrtačky , ruční rozbruska , nůžky na plech do síly plechu 3 mm. , sady klíčů , stahováky tří a dvouramenné , a různé drobné zámečnické a autoklempířské nářadí. Dále klempířská ohýbačka a zakružovačka 1m.

Strojní vybavení:

Stojanová vrtačka do průměru vrtáku 20mm. , soustruh , fréza ( oboje na drobné automechanické a zámečnické práce).  Sváření el. obloukem a autogenní souprava. Dále je v prostorách dílny montážní a demontážní stolice na přezouvání pneumatik a vyvažovačka kol. Samozřejmostí je rozvod stlačeného vzduchu po celé dílně, mechanické hevery atd.

Montážní rampa:

Velmi oblíbená je ocelová sklopná rampa která je součástí klubové dílny a slouží všem členům AMK Police  ale  i zákazníkům k různým opravám ,  kontrolním prohlídkám (třeba před tech. prohlídkou)  nátěrům a zejména  kontrolám a případným opravám výfukových systémů všech typů automobilů.

Jak vyplývá ze shora uvedeného provádí se ve svépomocné dílně řada drobných automechanických prací na údržbě soukromých vozidel ať členů AMK  ale i široké veřejnosti. Dále se v dílně provádí vyvařování zkorodovaných částí automobilových karoserií a různé zámečnické práce .    

Pracovní doba :

V současné době dle dohody se správcem dílny nebo vedoucím aktivnich závodníků.   

Další informace podá správce dílny :

Martin Jeřábek Žďárská 219

telefon : 0724010462

mail : martin.jerabek@atlas.cz